Bulharsko

Bulharské pobrežie obmývajú vody Čierneho mora, ktoré je mimoriadne čisté a len z polovice tak slané ako Stredozemné more. Nenájdete v ňom strmé zrázy na dne mora, ani nebezpečné prúdy a väčšina pláží je vďaka čistote vody ohodnotených modrou vlajkou. To všetko robí kúpanie naozaj príjemným zážitkom.

Na výber máte obrovské množstvo dovolenkových stredísk, z ktorých je každé niečim výnimočné. Či už hľadáte pokojné mestečká s historickými uličkami, alebo rušné letoviská so širokými a dlhými plážami, dovolenka v Bulharsku vám splní očakávania. Na výber máte ubytovanie v penziónoch bez stravy, v hoteloch s raňajkami alebo s polpenziou, alebo v luxusnejších hotelových rezortoch s kvalitným all inclusive.

Možnosti ubytovania: Dovolenka Bulharsko - veľká ponuka rôzných typov ubytovania. Obľúbené je ubytovanie v penziónoch a vilkách - bez stravy/polpenzia a stále populárnejšia je dovolenka v Bulharsku so službami All Inclusive a Ultra All Inclusive v hotelových rezortoch.

Možnosti dopravy: Bulharsko letecky aj autobusom alebo vlastnou dopravou – do Bulharska sa jednoducho dostanete letecky z Bratislavy, Košíc, Popradu a Sliača. Pokiaľ máte viac času, ušetríte vďaka ceste autobusom alebo vlastnou dopravou.

Lacná a kvalitná dovolenka Bulharsko: Vyberte si z našich možností First Moment, Last Minute a Ultra Last Minute.

Medzi najpopulárnejšie letoviská patria: Slnečné pobrežie, Zlaté piesky, Prímorsko, Pomorie, Kiten a Nesebar.

Späť na destinácie