Chorvátsko

Chorvátsko je krajina známa priezračným morom, nádhernou prírodou, majestátnymi horami, množstvom ostrovov, zátok, útesov a všetko dotvára vôňa píniových lesov, borovíc a olivových hájov. Poznávajte starobylé mestá s tradičnou mediteriánskou architektúrou, vychutnať si môžete atmosféru pokojných letovísk alebo sa môžete zabaviť na rušných dovolenkových promenádach.

Typické pre Chorvátsko sú skalnato-štrkové pláže, nájsť sa však dajú aj pláže s jemným pieskom napríklad v stredisku Zaton alebo ostrove Pag. Dovolenka v Chorvátsku je pre nás stále zaujímavá vďaka svojej blízkosti, pohostinnosti domácich, príjemnej klíme a výnimočnému moru.

Možnosti ubytovania: Dovolenka Chorvátsko - veľká ponuka rôzných typov ubytovania. Populárne je ubytovanie v kempoch, apartmánoch, vilkách - bez stravy/raňajky/polpenzia/plná penzia a stále populárnejšia je dovolenka v Chorvátsku so službami All Inclusive a Ultra All Inclusive v hotelových rezortoch.

Možnosti dopravy: Chorvátsko autobusom alebo vlastnou dopravou a už aj letecky – do Chorvátska sa jednoducho dostanete za niekoľko hodín vlastnou dopravou, alebo autobusom. Pokiaľ sa rozhodnete ísť do Chorvátska autobusom, na výber máte mnoho nástupných miest na celom Slovensku. Radi Vám pomôžeme pri vyskladaní vašej dovolenky aj leteckou dopravou, najpopulárnejšie odletové letiská sú Krakov, Viedeň, Praha.

Lacná a kvalitná dovolenka Chorvátsko: Vyberte si z našich možností First Moment, Last Minute a Ultra Last Minute.

Najpopulárnejšie letoviská v Chorvátsku: Poloostrov Istria (Umag, Poreč, Rovinj, Pula, Medulin a ďaľšie ), Kvarner (Novi Vinodolski, Crikvenica a ďaľšie), Dalmácia (Split, Zadar, Makarská riviéra, Medulin, Brela, Omiš, Dubrovnik a ďaľšie), ostrovy Krk, Pag, Hvar a mnoho ďaľších.

Späť na destinácie