Rakúske a nemecké CK

CK PROtour má vo svojej širokej ponuke aj zájazdy rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. Dokáže tak klientovi sprostredkovať akúkoľvek dovolenku, ktorú si vyberie z ponukových katalógov týchto zahraničných kancelárií. Rakúske a nemecké cestovné kancelárie sa špecializujú na rôzne druhy dovoleniek a zájazdov, preto odporúčame pozrieť si viac ponúk a nakoniec vybrať takú, ktorá Vás osloví najviac.

Zahraničné cestovné kancelárie, s ktorými CK PROtour spolupracuje:

TUI

Cestovná kancelária TUI je najväčšou v Európe a ponúka pre svojich klientov nadštandardné služby. Orientuje sa hlavne na dovolenky do exotických krajín ako sú Dominikánska republika, Kuba, Mexiko, Maledivy, Srí Lanka či Seychely. Samozrejme však ponúka aj možnosti cestovania na kratšie vzdialenosti, napr. Egypt, Turecko a rôzne európske destinácie. Organizuje tiež poznávacie zájazdy alebo zájazdy pre špeciálne skupiny zákazníkov, napr. hráčov golfu.

Thomas Cook

Cestovná kancelária Thomas Cook je druhou najväčšou v Európe a treťou vo svete. CK má samostatnú ponuku ubytovania po celom svete aj so zaistením transferu z letiska na hotel a späť. Ďalej ponúka komplexné športové a wellness programy. Medzi ponuku obľúbených destinácií patria Kanárske a Beleárske ostrovy, Turecko, Egypt, Grécko, Španielsko, ale aj Thajsko, Srí lanka a štáty Afriky – Keňa, Gambia, Tanzánia a oblasť Karibiku.

Jahn Reisen

Rakúska CK sa predovšetkým zameriava na klientov, ktorí vyžadujú vysoký komfort a kvalitu poskytovaných služieb. Ponúka luxusné ubytovanie v 4 a viac hviezdičkových hoteloch a v exkluzívnych destináciách. Ponúka tiež zaujímavé wellness alebo športové programy. Ide hlavne o zájazdy do Španielska a Grécka, plavby po Stredomorí, Tunisko, Kanárske ostrovy, Turecko, Srí lanku a Dominikánsku republiku. Taktiež vie zabezpečiť zájazdy šité na mieru podľa želania zákazníka.

FTI

FTI je jedným z najväčších organizátorov dovolenky v Nemecku. Ich ponuka je veľmi široká a medzi iným zahŕňa ponuky jazykových kurzov, plavby na zaoceánskych lodiach a množstvo poznávacích zájazdov. Medzi hlavné destinácie patrí Dominikánska republika, Mexiko, Keňa, Thajsko, Egypt a Turecko.

Dertour

CK Dertour je jednou z najväčších cestovných kancelárií v Nemecku a Rakúsku. Ich ponuku tvoria hlavne zájazdy do exotických destinácií akoNový Zéland či Arabské Emiráty. Ponúkajú tiež dovolenky v európskych destináciách a wellness alebo golfové pobyty.

Meiers Weltreisen

Pre dovolenky pri mori je táto cestovná kancelária svetovou jednotkou v nemeckom cestovnom ruchu. Ponúka pobyty v prímorských hoteloch určených pre relaxáciu, okružné dobrodružné jazdy a taktiež individuálne plánovanie cesty pre spontánnych cestovateľov . Vždy je k dispozíciinemecky hovoriaci sprievodca. Medzi obľúbené destinácie patrí Afrika, Indický oceán, celá Amerika, Kanada, Bahamy, Austrália, Nový Zéland, Pacifik a Karibik.

Gulet Touristik

Tour operátor sa špecializuje na východné Stredomorie, odlety z rakúskych letísk a poskytuje výber 4 a 5-hviezdičkových hotelov. Jeho špecialitou je hotelová sieť „Blue Collection“, ktorá poskytuje kvalitné služby wellness, fitness, luxusné reštaurácie a detský klub „Baby Blue“.Táto cestovná kancelária je dobrým riešením pre klientov, ktorí hľadajú nadštandardné služby, napr. potápanie či golf. Hlavné destinácie tejto cestovnej kancelárie sú Turecko, Tunisko, Grécko, Egypt, Španielsko, Cyprus, Bulharsko, Karibik a oblasti Indického oceánu.

Wolters

Cestovná kancelária Wolters patrí pod World of TUI. Špecializuje sa na pobyty, kde si prepravu zabezpečuje sám klient. Ide obvykle o apartmány a prázdninové domy v Európe, so zameraním sa na severnú Európu a Škandináviu. Medzi možnosti ubytovania patria tiež vily na francúzskom pobreží, apartmány v Paríži alebo vidiecke sídla v Toskánsku. Medzi zaujímavosti ponúkané touto cestovnou kanceláriou patria tiež plavby v severnej Európe, Arktíde a Antarktíde a silvestrovské plavby.

Terra Reisen

Terra Reisen je jedným z najväčších rakúskych tour operátorov, ktorý organizuje zájazdy vlastnou dopravou. Hlavné ponúkané destinácie sú predovšetkým v oblasti Stredomoria – Taliansko, Chorvátsko, Slovinsko, Grécko a tiež Rakúsko. Nechýba ani ponuka plavieb loďou, napr. po Karibiku.

Neckermann

CK Neckermann je pod patronátom spoločnosti Thomas Cook, preto ponúka zájazdy so zárukou kvality tejto spoločnosti. V ponuke má klasické destinácie ako Stredomorie, svoju ponuku však rozširuje aj o exotické krajiny, napr. Karibik, Kuba, Keňa, Srí lanka, Seychelské ostrovy, Thajsko, Spojené arabské emiráty a iné. Taktiež organizuje poznávacie okružné cesty a moreplavby luxusnými loďami. Nechýbajú ani zimné destinácie obľúbené kvôli lyžovaniu.

ITS Reisen

Špecializuje sa na 3 a 4-hviezdičkové hotely pri Stredozemnom mori, prevažne pre mladé rodiny. Poskytuje výrazné zľavy pre deti a množstvo hotelov je prispôsobených pre pobyty s malými deťmi. ITS Reisen ponúka okrem klasických dovoleniek v obľúbených destináciách aj plavby loďou po Karibiku, Stredozemnom mori, po rieke Yang-Tze alebo Dunaji. Počas Vianoc a Silvestra organizuje zájazdy k Severnému moru. V neposlednom rade ponúka cestovná kancelária safari v Afrike alebo zájazd „Spoznávanie Maroka“.