Niekoľko rád ako si nájsť dovolenku

Najdôležitejšie je pri výbere dovolenky správne určiť destináciu, kam by ste chceli cestovať. Každá krajina je niečím výnimočná a má oblasti, ktoré sú vhodné pre aktívnu dovolenku, iné zas pre pasívny oddych. So správnym výberom letoviska Vám veľmi radi poradíme.

Kedy je najlepšie kúpiť letnú pobytovú dovolenku?

Dovolenky sa predávajú v dvoch intervaloch - First moment a Last minute. Každý z nich má svoje výhody, ponúka vysoké zľavy a rôzne bonusy.

Pokiaľ viete presne, kam a kedy chcete cestovať, cestujete ako rodina alebo skupinka viacerých osôb, určite odporúčame využiť ponuky First Moment, keď je oveľa väčší výber. Získate tak nielen zľavy, ale aj dostupnosť v hoteloch, ktorých kapacita a izby sú obmedzené.

Ak ste flexibilní nielen termínovo, ale nemáte presne určené miesto Vášho pobytu, môžete počkať na výraznejšie zľavy pri kúpe posledných voľných izieb v rámci Last Minute akcie. Kapacity a dostupnosť však dopredu nedokážeme garantovať.

Na čo po kúpe dovolenky nezabudnúť?

Cestovné poistenie - pri kúpe si preverte, či Váš balík obsahuje poistenie a aké je jeho krytie. V prípade, že poistenie nemáte zahrnuté v balíku, určite Vám odporúčame pripoistiť seba a aj ostatných cestujúcich v komerčnej cestovnej poisťovni.

Platnosť dokladov – každá krajina má špecifické podmienky pri vstupe, preverte si, aké doklady potrebujete a tiež ich platnosť.

Iné špecifiká – v prípade, že máte individuálne potreby a požiadavky, radi  ich s Vami preveríme.