Spojené arabské emiráty

Celoročne teplá klíma, teplé more a výhodná vzdialenosť robí z emirátov jednu z najobľúbenejších destinácii na strávenie dovolenky.

Je to krajina kontrastov, kde orientálne pamiatky dopĺňaju moderné luxusné mrakodrapy, v jeden deň nakúpite v starých bazároch a hneď nato v najluxusnejších nákupných centrách. Sny o plážach s bielym pieskom a teplým morom sa v emirátoch stávajú skutočnosťou. Najznámejšie atrakcie, ktoré nesmiete vynechať sú púštne safari s jazdou na piesočných dunách či jazda na ťavách. Nielen pre deti sú pripravené vodné a zábavné parky, kryté lyžiarske stredisko a samozrejme nesmieme zabudnúť na najvyššiu budovu sveta Burj Khalifa.

Počas Vašej dovolenky v emirátoch sa nechajte rozmaznávať službami v luxusných hoteloch a na panenských plážach, prežite neopakovateľné chvíle v púšti a nakúpte v tradičných bazároch alebo v moderných nákupných centrách.

Možnosti ubytovania: Dovolenka Emiráty - veľká ponuka rôzných typov ubytovania. Populárne je ubytovanie v hoteloch - bez stravy/raňajky a stále populárnejšia je dovolenka v Emirátoch so službami All Inclusive a Ultra All Inclusive v hotelových rezortoch priamo na pláži.

Možnosti dopravy: Emiráty letecky – do Emirátov sa jednoducho dostanete letecky z Bratislavy a Viedne.

Lacná a kvalitná dovolenka Emiráty: Vyberte si z našich možností First Moment, Last Minute a Ultra Last Minute.

Najpopulárnejšie Emiráty ideálne pre vašu dovolenky: Dubai, Abu Dhabí, Ras al Khajman, Fujairah, Ajman a Sharjah.

Späť na destinácie