Taliansko

Taliansko je krajina, ktorá svojou prírodnou a kultúrnou rozmanitosťou, bohatou históriou a vynikajúcou gastronómiou zaujme a osloví každého cestovateľa. Svoju letnú dovolenku môžete stráviť na známych, rozsiahlych plážach s jemným pieskom alebo s drobnými kamienkami. Špeciálnu pozornosť si zaslúžia i tie v malých zátokách, kde si môžete užívať slnko a more úplne sami bez iných ľudí. Taliansko je výborné na dovolenku s deťmi, ale aj pre páry. Či už budete dovolenkovať na pevnine, alebo na niektorom zo známých ostrovov, môžete očakávať prívetivosť domácich, neopakovateľnú atmosféru a krásne pláže.

Možnosti ubytovania: Dovolenka Taliansko - veľká ponuka rôznych typov ubytovania. Populárne je ubytovanie v apartmánoch, penziónoch a vilkách - bez stravy/raňajky/polpenzia a stále populárnejšia je dovolenka v Taliansku so službami All Inclusive a Ultra All Inclusive v hotelových rezortoch.

Možnosti dopravy: Taliansko letecky aj autobusom alebo vlastnou dopravou – do Talianska sa jednoducho dostanete letecky z Bratislavy a Košíc. Pokiaľ máte viac času, ušetríte vďaka ceste autobusom alebo vlastnou dopravou.

Lacná a kvalitná dovolenka Taliansko: Vyberte si z našich možností First Moment, Last Minute a Ultra Last Minute.

Obľúbené dovolenkové letoviská